O firmie

siedziba-firmy-audiolab

Firma AUDIO-LAB Aparaty Słuchowe powstała w 2005 roku. Misją firmy jest niesienie pomocy osobą niedosłyszącym. Przede wszystkim szeroka oferta aparatów słuchowych - ponad 300 modeli. Od praktycznie niewidocznych przez małe aparaty zauszne, po aparaty do głębokich niedosłuchów oraz wszelkie akcesoria stosowane w protetyce słuchu.

Firma zatrudnia odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, stale podnosząc ich kwalifikacje zgodnie z obowiązującymi światowymi standardami. Personel posiada ponad 10-cio letnie doświadczenie zawodowe. Mamy podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Na wszystkie aparaty słuchowe dostępne w naszych gabinetach udzielamy pełnej 36 miesięcznej gwarancji. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Naszych pacjentów otaczamy wieloletnią opieką z zakresu kontroli aparatów słuchowych, korekty ustawień, kontrolnych badań słuchu.
Jest możliwość dofinansowania do aparatu słuchowego z dodatkowych funduszy (poza NFZ), prowadzimy dogodną sprzedaż ratalną. Nasze gabinety dostępne są dla osób niepełnosprawnych, osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W przypadku braku możliwości dotarcia do naszych oddziałów możecie Państwo umówić się z personelem na wizytę domową.
Serdecznie zapraszam do skorzystania z usług proponowanych przez nasze gabinety

© 2018 AUDIO LAB. Wszelkie prawa zastrzeżone.

O firmie| Oferta| Certyfikaty| Kontakt

projekt i wykonanie: DyalCom.pl